Billigste pris
1425kr
Gjennomsnittlig pris
1425kr
Raskeste reise
3 t 9 m.
Gjennomsnittlig varighet
3 t 9 m.
Togavganger per dag
1
Distanse
398 km
Den beste måten å finne en billigbillett med tog fra Paris til La Rochelle er å bestille reisen så langt i forveien som mulig og unngå å reise i rushtiden.
Selskap | Avreise | Varighet | Ankommer | Bytter | Billetter |
---|---|---|---|---|---|
![]() | 15:23 Paris Gare Montparnasse | 2t38 | 18:01 La Rochelle | 0 bytterdirekte | |
![]() | 16:23 Paris Gare Montparnasse | 2t58 | 19:21 La Rochelle | 0 bytterdirekte | |
![]() | 17:11 Paris Gare Montparnasse | 3t14 | 20:25 La Rochelle | 0 bytterdirekte | |
Dette er det siste toget denne dagen. |
Finn alle datoer og tider for denne reisen
Distanse 397 km |
Gjennomsnittlig togvarighet 3t 38m |
Billigste billettpris 596kr |
Tog per dag 12 |
Direktetog 6 |
Togselskaper 5 |
Raskeste tog 2t 34m |
Første tog 05:45 |
Siste tog 20:41 |
For så lite som NOK 573 kan du reise med tog fra Paris til La Rochelle med TGV INOUI, SNCF | TGV og SNCF | TGV INOUI. Omio viser deg de beste tilbudene, avgangene og billettene tilgjengelig for denne reise.
Si "oui" til SNCF, Frankrikes nasjonale togselskap, når man reiser mellom Paris og La Rochelle! SNCFs tog gjør det enkelt å reise rundt i hele Frankrike, i tillegg til reiser til både Spania og Tyskland. Selskapet tilbyr flere forskjellige prisklasser på sine billetter, som de billige Prem-billettene, standardbillettene som heter Loisir og Pro-billetter for mer fleksibilitet. SNCF tilbyr også rabattkort som du kan bruke på Omio, som ungdoms- og seniorkort.
SNCF-togbilletter fra Paris til La Rochelle er tilgjengelige på Omio for så lite som NOK 1 274 (€ 100). Sjekk den siste SNCF rutetabellen for den 397 km lange reise mellom Paris og La Rochelle, sammenlign de beste tilgjengelige rutene og kjøp din SNCF-billett fra Paris til La Rochelle på Omio i dag!
SNCF tilbyr forskjellige togtyper på sine ruter, som TGV høyhastighetstogene, den klassiske Intercité og TER, SNCFs regionaltog. På de toppmoderne TGV-togene som kjører de lengste rutene og kanaltunnelen finner du en bar, klimaanlegg, gratis WiFi og noen ekstra ombordtjenester i tillegg til restauranten.
Informasjon for reiser med tog med SNCF (3) Paris til La Rochelle:
Passasjerer går ombord på tog mest hyppig fra Paris Gare Montparnasse, som ligger ca. Unna bysentrum, og de går av tog på La Rochelle, som ligger ca. Unna bysentrum.
Her er noen andre ressurser som kan inneholde informasjonen du trenger