[menuItemContent][menuItemRightSideContent]
Valuta

De billigste togene fra Sorrento til Roma

Viser tider og priser for 3. des.

Cheapest

500 kr

Average

500 kr

De billigste billettene finner du ved å bestille så tidlig som mulig, og unngå travle tidspunkter.

En billett fra Sorrento til Roma koster i gjennomsnitt 500 kr hvis du kjøper den på reisedagen. De billigste billettene finner du til kun 500 kr.

Cheapest
14:35Napoli Centrale1t10 15:45Roma Termini
0 changes
500 kr1Én vei
Cheapest
18:35Napoli Centrale1t11 19:46Roma Termini
0 changes
500 kr1Én vei
Cheapest
13:44Salerno2t01 15:45Roma Termini
0 changes
500 kr1Én vei
Cheapest
15:20Napoli Centrale1t10 16:30Roma Termini
0 changes
500 kr1Én vei
Cheapest
10:20Napoli Centrale1t10 11:30Roma Termini
0 changes
500 kr1Én vei

Togtider Sorrento til Roma

Viser tog for i morgen, fre. 3. des.
05:18Napoli Centrale1t12 06:30Roma Termini
0 changes
05:35Napoli Centrale1t11 06:46Roma Termini
0 changes
05:50Napoli Centrale1t15 07:05Roma Termini
0 changes
06:02Napoli Centrale1t18 07:20Roma Termini
0 changes
06:20Salerno2t10 08:30Roma Termini
0 changes
06:35Napoli Centrale1t15 07:50Roma Termini
0 changes
07:02Napoli Centrale1t13 08:15Roma Termini
0 changes
07:20Napoli Centrale1t10 08:30Roma Termini
0 changes
07:20Salerno2t10 09:30Roma Termini
0 changes
07:40Napoli Centrale1t11 08:51Roma Termini
0 changes
08:20Napoli Centrale1t10 09:30Roma Termini
0 changes
08:30Napoli Centrale1t15 09:45Roma Termini
0 changes
08:35Napoli Afragola0t55 09:30Roma Termini
0 changes
08:38Salerno2t07 10:45Roma Termini
0 changes
09:35Napoli Centrale1t10 10:45Roma Termini
0 changes
10:20Napoli Centrale1t10 11:30Roma Termini
0 changes
10:20Salerno2t10 12:30Roma Termini
0 changes
10:35Napoli Afragola0t55 11:30Roma Termini
0 changes
11:20Napoli Centrale1t10 12:30Roma Termini
0 changes
11:22Salerno2t08 13:30Roma Termini
0 changes
11:35Napoli Centrale1t10 12:45Roma Termini
0 changes
11:35Napoli Afragola0t55 12:30Roma Termini
0 changes
12:20Napoli Centrale1t10 13:30Roma Termini
0 changes
13:20Napoli Centrale1t10 14:30Roma Termini
0 changes
13:35Napoli Afragola0t55 14:30Roma Termini
0 changes
13:35Napoli Centrale1t11 14:46Roma Termini
0 changes
13:44Salerno2t01 15:45Roma Termini
0 changes
14:20Napoli Centrale1t10 15:30Roma Termini
0 changes
14:35Napoli Centrale1t10 15:45Roma Termini
0 changes
14:35Napoli Afragola0t55 15:30Roma Termini
0 changes
15:20Napoli Centrale1t10 16:30Roma Termini
0 changes
15:35Napoli Afragola0t55 16:30Roma Termini
0 changes
15:35Napoli Centrale1t10 16:45Roma Termini
0 changes
16:35Napoli Centrale1t10 17:45Roma Termini
0 changes
17:20Napoli Centrale1t10 18:30Roma Termini
0 changes
17:22Salerno2t08 19:30Roma Termini
0 changes
17:35Napoli Centrale1t11 18:46Roma Termini
0 changes
17:35Napoli Afragola0t55 18:30Roma Termini
0 changes
17:55Napoli Centrale1t15 19:10Roma Termini
0 changes
18:14Salerno2t16 20:30Roma Termini
0 changes
18:20Napoli Centrale1t10 19:30Roma Termini
0 changes
18:35Napoli Centrale1t11 19:46Roma Termini
0 changes
19:20Napoli Centrale1t10 20:30Roma Termini
0 changes
19:35Napoli Afragola0t55 20:30Roma Termini
0 changes

Dette er det siste toget denne dagen.

Finn alle datoer og tider for denne reisen

SAMMENLIGN Priser på tvers av transportmidler

fre.
3. des.
500 krItalo
152 krFlixbus
1896 krITA
lør.
4. des.
413 krItalo
163 krFlixbus
2758 krITA
søn.
5. des.
413 krItalo
191 krFlixbus
2758 krITA
man.
6. des.
326 krItalo
92 krFlixbus
2136 krITA
tir.
7. des.
369 krItalo
196 krFlixbus
3412 krITA
ons.
8. des.
304 krItalo
196 krMarozzi
3084 krITA
tor.
9. des.
326 krItalo
152 krFlixbus
2266 krITA
fre.
10. des.
293 krItalo
110 krFlixbus
1896 krITA
lør.
11. des.
271 krItalo
196 krMarozzi
2387 krITA
søn.
12. des.
250 krItalo
110 krFlixbus
2513 krITA
man.
13. des.
293 krItalo
81 krFlixbus
536 krITA
tir.
14. des.
304 krItalo
176 krFlixbus
2387 krITA
tor.
16. des.
304 krItalo
131 krFlixbus
2430 krITA
fre.
17. des.
304 krItalo
131 krFlixbus
1896 krITA
lør.
18. des.
271 krItalo
152 krFlixbus
2758 krITA
søn.
19. des.
293 krItalo
152 krFlixbus
3063 krITA
man.
20. des.
271 krItalo
152 krFlixbus
2648 krITA
tir.
21. des.
304 krItalo
152 krFlixbus
2758 krITA
ons.
22. des.
304 krItalo
152 krFlixbus
2758 krITA

De raskeste togreisene fra Sorrento til Roma

Viser tider og priser for 3. des.

Raskeste reisetid

55 min

Gjennomsnittlig

1 t 18 min

Togavganger per dag

44

Distanse

212 km

Av de 44 togavgangene som reiser fra Sorrento til Roma hver dag, reiser 44 direkte, slik at det er enkelt å unngå reiser der du må bytte på veien.

Disse direktetogene bruker i gjennomsnitt 1 t 18 min på distansen 212 km, men hvis du planlegger godt nok, kan noen tog komme fram på bare 55 min .

Den sakteste togreisen tar 2 t 16 min og inkluderer vanligvis et bytte eller to på veien, men du kan spare noen kroner hvis du har et stramt budsjett.

Shortest
08:35Napoli Afragola0t55 09:30Roma Termini
0 changes
500 kr1Én vei
Shortest
19:35Napoli Afragola0t55 20:30Roma Termini
0 changes
500 kr1Én vei
Shortest
13:35Napoli Afragola0t55 14:30Roma Termini
0 changes
500 kr1Én vei
Shortest
14:35Napoli Afragola0t55 15:30Roma Termini
0 changes
500 kr1Én vei
Shortest
15:35Napoli Afragola0t55 16:30Roma Termini
0 changes
500 kr1Én vei

Disse selskapene stoler på oss. Vi selger billettene deres samlet på ett sted.

SJ
Deutsche Bahn
Öresundståg
Regionale Veloce

Reisetips

Tog fra Sorrento til Roma
Ta toget til Roma på en enkel måte. Uansett om du vil ha det raskt, billig eller noe helt annet, står reiseekspertene våre klare med alt du trenger, for å finne det beste alternativet fra Sorrento til Roma.
FAQs
Som er den lavest mulige prisen på en tog bilett fra Sorrento til Roma?
De billigaste tog bilettene fra Sorrento til Roma hva NOK 304. Disse lave prisene kan imidllertid variere avhengig av hvor tidlig du bestiller bilettene dine fra Sorrento til Roma. Hvis du vil spare penger, anbefaler vi at du bestiller din tog biletter tidlist før du får en så lav pris som mulig.
Hvor mye er gjennomsnitter på en tog bilett fra Sorrento til Roma?
Å reise med tog fra Sorrento til Roma koster i gjennomsnittet NOK 404. Prisene kan variere avhengig av når du bestiller, for eksemple tidspunkt på dagen og året. Jo, tidligere du bestiller som mulig er det som regel best
Hvor langt er det mellom Roma og Sorrento med tog?
Når du reiser med tog fra Sorrento til Roma avstanden vil være ca. 211 km.
Hvor lang tid tar det å reise fra Sorrento til Roma med tog?
En tog reise fra Sorrento til Roma har en gjennomsnittelig reise tid på 55 min. Reisetiden kan imidlertid variere avhengig av spesifikke datoer, helger og helligdager. Omio hjelper deg med å finne billige biletter å reise fra Sorrento til Roma så fort som mulig
Hvilken skal jeg velge før turen min fra Sorrento til Roma?

Før du planlegger turen din fra Sorrento til Roma Det kan være godt å vite at de fleste reisende reiser med tog fra Sorrento fra Sorrento og avstand på Roma Termini i Roma.

Hvor er de mest populære i Sorrento til Roma?

Hvis du planlegger å reise med tog fra Sorrento kan du regne med a dra 450 m fra byområdet til tog stasjonen some r mest populær, Sorrento. Når du ankommer Roma du kan stole på å reise 1.6 km fra Roma Termini til byenområde.

Hvilken har reisetilbud mellom Sorrento og Roma?
For å finne det beste tog fra Sorrento til Roma, du kan bruke disse: Italo, Frecciarossa eller Intercity. Ddet er imidlertid alltid smart å sjekke ut alle sammen som tilbyr reiser fra Sorrento til Roma og fin ut hvilke fasiliteter de tilbyr.
Hvordan kjøper jeg tog biletter fra Sorrento til Roma?
Bruk Omio for å finne de beste tilbudene fra forskjellige og kjøp billige biletter fra Sorrento til Roma Hvis du ønsker en enkelt tur eller tur og retur med tog. Du finner all informasjon om reisen direkte i appen til Omio på en enkel måte.
Jeg planlegger å reise fra Sorrento til Roma med tog. Hvilke er de mest populære destnasjonen i nærheten Roma som også er en verdi?
Men av kundene våres planlegger en ny tur Roma med tog reiser ofte også til stedene som. Ta en titt på Omio for å finne de beste reisealternativene mellom Roma og de destinasjonene som det også er verdt å besøke.
Hvordan kan jeg komme fram Sorrento til Roma hvis jeg ikke har bil? Kan jeg ta tog istedet?
Hvis du ikke har bil, er det ikke noe problem å reise med tog mellom Sorrento og Roma. Omio hjelper deg med å finne de beste avgangene fra Sorrento til Roma Slik at du kan sammenligne og finne noe som passer. Omios app gjør det enda enklere å holde oversikt over reisen og bilettene.
Stasjoner

Viktige stasjoner og flyplasser for denne reisen

Roma
Roma Ostiense
Fasiliteter
Roma Termini
Fasiliteter
Forfriskninger
WC

Vanlige spørsmål

Hvor lang tid tar det å komme seg fra stasjonen til sentrum?
This station is a 5-10 minute walk from the city centre.
Roma Tiburtina
Fasiliteter

Tog fra Sorrento til Roma – ikke det du lette etter?

Her er noen andre ressurser som kan inneholde informasjonen du trenger